• Свеж
Bettomshin М8 Хексадецимален Гром М8-1.25 x 70mm unc завршетоци со Хексадецимален Главата на Завртката Завртки 304 од не ' Рѓосувачки Челик Целосно Навој Хексадецимален Допрете

Bettomshin М8 Хексадецимален Гром М8-1.25 x 70mm unc завршетоци со Хексадецимален Главата на Завртката Завртки 304 од не ' Рѓосувачки

Rating 
DEN 205.44

Од стока
Во магацинот

Тоа обезбедува одлични зафат сила.05 "; Стандард : ISO4017/DIN938.【ДИМЕНЗИЈА】- М8 x 70mm ; Род Должина : 70mm / 2. 【Хексадецимален Дебелина】- 5. Тоа е широко се користат во кревет рамки, железни врати, виткање столици, велосипеди, градина опрема, огради, скали, бродови, доковите, автомобили, алатни машини, DIY проекти итн. Овие хексагонални завртки се направени од високо квалитетна SUS на 304 нерѓосувачки челик материјал, тие имаат стабилни перформанси и добра отпорност на корозија.21 "; Теренот : 1.Bettomshin 10pcs Целосно Навој Хексагонални Гром Опис : На прачка со целосна навој на хексадецимален завртки генерално се нарекува целосно навој хексагонални завртки. 【АПЛИКАЦИЈА】- На болт ќе бидат стабилни и да се поставуваат на механизам кој ротира во правец на стрелките на часовникот или тресе насилно, добар анти-расклатување ефект. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 10pcs × Хексадецимален Главата Завртки; Боја : Сребро Тон;.Широко се користи во базен пумпа impellers, висок притисок на проток пумпа impellers, мермер машини, машини за сечење опрема, камион тркала центри итн.21" на Теренот : 1.76" Хексадецимален Ширина : 13mm / 0.На прачка со дел од нишката е генерално се нарекува половина навој хексагонални гром.Тоа им помага каде стриже отпор е важно.51 "Хексадецимален Дебелина : 5.

Детални спецификации

Додатоци на производи