• Свеж
CYYSJJ Губење на Клупата, Гира Клупата, Мулти-Функционални апарати за Домаќинство Седат до Одборот, Спорт Фитнес Опрема Мулти-Функционална

CYYSJJ Губење на Клупата, Гира Клупата, Мулти-Функционални апарати за Домаќинство Седат до Одборот, Спорт Фитнес Опрема Мулти-Функционална

Rating 
DEN 1689.60

Од стока
Во магацинот

Карактеристики на гира клупата : Згусне на цевка за да го зголеми капацитет на носивост. 【Безбедност не се лизга нога подлога】 : Зголемување на нога подлога, областа за контакт со земјата е голема, триење е силна, и на стабилноста е силна.Челикот е побезбедна и постабилна. 【Мулти-прилагодување на агол, свитлива】 : висина на седиште перница може да се прилагоди слободно, и наклонот на backrest може да се прилагоди слободно, кои ви даваат повеќе пријатно чувство и ги задоволува вашата различни обука акции.Вие не мора да се грижите за безбедност и стабилност додека вежбате.Назад зрак и поддршка цевка на гира клупата се задебелена и задебелена.УДОБНО & ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН - Со висока густина пена соочи и седиште безбедна тело цврсто и намалување на мускулен замор кога ќе се направи целото тело тренингот.Густата и широк перница е удобен и убава, дише и потење. 【Здрав и силен】 : целиот гира клупата е поддржана од челични цевки.Ви посакувам и вашите најблиски добро здравје.Не се лизга нога маска уред, безбедни и не се лизга, не му наштети на подот.На задебелена панел е удобно и дише, со користење на високо-квалитетни дише СТП.Количка за дизајн за лесно складирање и простор за заштеда на енергија.Кревање кревет параметри : Материјал : Steel Colour : Black Weight : за 20kg Panel спецификации : 140 * 50 * 106cm (55.

Детални спецификации

Додатоци на производи