• Свеж
Бебе Безбедност Отворено Оградата Нето Заштитна Мрежа за Безбедност на Децата Нето 3x4m Скалило Заштита Нето Балкон да се Загрози-отпорни Нето Портокал Декоративни

Бебе Безбедност Отворено Оградата Нето Заштитна Мрежа за Безбедност на Децата Нето 3x4m Скалило Заштита Нето Балкон да се Загрози-отпорни

Rating 
DEN 2388.00

Од стока
Во магацинот

Децата сакаат да одат на балкон, ходници, скали да се игра, но генерално постојат празни шевовите, детето ќе случајно се стави играчки, чевли, фрлени од јазот,па дури и некои празни чини ќе биде поширок, детето е релативно мал Тоа е многу опасно за целото лице да падне преку јазот.Јажиња се светло обоени и мрежа површината е уредни, кој ефикасно го подобрува тежина и убавината на јаже.

Детални спецификации

Додатоци на производи