• Свеж
Црна Врана Птици Печатени Нерѓосувачки Челик Шише За Вода,Двојно Нерѓосувачки Челик Изолирани Шише За Вода,10.24×2.36 Инчи Совршен За Патување & Спорт

Црна Врана Птици Печатени Нерѓосувачки Челик Шише За Вода,Двојно Нерѓосувачки Челик Изолирани Шише За Вода,10.24×2.36 Инчи Совршен

Rating 
DEN 863.76

Од стока
Во магацинот

Висок Квалитет Стандард : Тенџере Телото Е Направено Од Нерѓосувачки Челик И Додатоци Се Направени Од Храна Одделение Pp Материјали.Обичај Airless Шише Е Најдобар Избор За денот на Благодарноста/Благодарноста/Божиќ/Роденден/Денот на Вљубените Подароци За Вашите Најдобри Пријатели, Членови на Семејството, Љубовници, Соученици, Итн.Топлината Зачувување.Ние Ги Користиме 100% Храна Одделение Од Нерѓосувачки Челик.На Додатоци Кои Се Користат Се Храна-Одделение Pp Материјали, Не-Токсични, Не Bpa, Корозија-Отпорни, Нема Чуден Мирис, Без Дамки, Без Вкус, И Се Безбедни И Здрави За Вашиот Пијалоци.Применливи Сцена : Нерѓосувачки Челик Термос Е Погоден За Канцеларија Или Outdoor Спортови, Кампување, Планинарење, Дома, На Работа Или Долги Планинарење, Пешачење, Трчање Или Било Какви Други Активности На Отворено.

Детални спецификации

Додатоци на производи