• Свеж
Чинот Лајт LPL601XLDBZRC батерија управувана LED Слика Светлина,Дорадо Бронза

Чинот Лајт LPL601XLDBZRC батерија управувана LED Слика Светлина,Дорадо Бронза

Rating 
DEN 791.76

Од стока
Во магацинот

СОВРШЕН ЗА СЛИКИ - Идеален за истакнување на уметнички дела, слики или дипломи виси на ѕидот.Батеријата управувани за да се елиминира неуредна жици виси од дното на вашата убава фигура на уметноста (батерии не се вклучени).ЛЕСНО ОПЕРАЦИЈА - Лесно со еден допир ON/OFF прекинувач со избор dimmer.Вклучува безжичен далечински управувач, овозможувајќи ви да го вклучите светлото од било каде во собата.ЛЕСЕН-ЗА-INSTALL - Завртка-во планината, со вграден-во балон ниво за едноставен, точен инсталација.Заградата слајдови исклучување лесно да ги смените батериите.ПРИЛАГОДЛИВИ LED СВЕТЛА - Карактеристики 4 светла, долготрајни LED светла.Ја прилагодува светлината глави ротирате независно до точка светлина каде точно ви треба.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ - 70 lumens.Топло бела (3000 K) светло.Бара 3 АА батерии (не се вклучени).Производ Димензии : 7.125" D x 13" W x 6.5" H. Боја : Speckled Злато.

Детални спецификации

Додатоци на производи