• Свеж
Trinocular 10X-20X-30X-60X 1.3 MP Дигитални Стерео Еден Бум Стојат Микроскоп со 56 LED Прстен Светлина

Trinocular 10X-20X-30X-60X 1.3 MP Дигитални Стерео Еден Бум Стојат Микроскоп со 56 LED Прстен Светлина

Rating 
DEN 2090.40

Од стока
Во магацинот

Тоа вклучува пар на супер widefield високо-eyepoint WF10 X/20 eyepieces доаѓаат со 45° склони 30мм eyetubes со левата eyetube диоптријата на вредноста, а 2 X помошни цел, а 56-LED прстен светлина.3 MP USB дигитален микроскоп камера.Подвижните trinocular порта ви овозможува да додадете слика или видео способност.

Детални спецификации

Додатоци на производи