• Свеж
КООРДИНАТОР Внатрешна и Надворешна Висина Прилагодливи Кошарка Обрачот со Топката/Пумпа Сина

КООРДИНАТОР Внатрешна и Надворешна Висина Прилагодливи Кошарка Обрачот со Топката/Пумпа Сина

Rating 
DEN 926.40

Од стока
Во магацинот

1.Внатрешна и надворешна кошарка обрачот се прилагодува на девет височини од 2.4 3.7 метри. 2.Вклучува pumper и 1 Помлад големина кошарка. 3.Развива социјални, моторни вештини и координација. 4.Базата може да биде измерен со песок или вода (не се вклучени) за стабилност.Вовед : ви Благодариме за посетата на нашиот сајт!Ние сме мило да ви даде препорака на оваа Внатрешна и Надворешна Висина Прилагодливи Кошарка Обрачот со Топката / Пумпа.Ова е една внатрешна и надворешна кошарка багажник, прилагодливи на девет височини.Висина на кошаркарскиот решетката може да бидат автоматски прилагодени според вашето дете е на висина.Во исто време можат да го остварат телото, задоволство телото и умот.Чувајте ги вашите деца се здрави.Па што чекаш?Само да се однесе дома!Спецификации : 1. Материјал : HDPE PP Matetial2. Боја : Светло Blue3. Целата Големина : (17.5 x 22.2 x 53.5)" / (44.45 x 56.39 x 135.89)cm (L x W x H)4. Сертификација : ASTM F963 CPSIA5. Соодветна Возраст : од 1 до 5 Years Package Вклучува : 1 x Ball1 x Pumper1 x Кошарка Обрачот.

Детални спецификации

Додатоци на производи