• Свеж
Ronstan Челичното Јаже Клип и Напрсток Комплет, U-Топ, 316 од не ' Рѓосувачки Челик, 1/2 За Челичното Јаже Кол. - ID003404-12

Ronstan Челичното Јаже Клип и Напрсток Комплет, U-Топ, 316 од не ' Рѓосувачки Челик, 1/2 За Челичното Јаже Кол. - ID003404-12

Rating 
DEN 7198.08

Од стока
Во магацинот

Челичното Јаже Клип и Напрсток Комплет.Клипот Тип : U-Гром.Материјал : 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик.За Челичното Јаже Кол. : 1/2 во.Мин.Број на Клипови : 3. Ronstan Челичното Јаже Клип и Напрсток Комплет, U-Топ, 316 од не ' Рѓосувачки Челик, 1/2 За Челичното Јаже Кол. - ID003404-12 Features : Јаже се Сврти : 11 1/2 in Min.Вртежен момент : 45 ft-lb Finish : Natural Includes : (1) Напрсток, (3) Клипови.

Детални спецификации

Додатоци на производи