• Свеж
YAFEINI Готски Черепот Прстен Sterling Silver Ретро Гроздобер Зголеми Цвет Скелет Изјава Коктел Партија Прстен Панк Накит за Жените и Мажите (Не Прилагодливи)

YAFEINI Готски Черепот Прстен Sterling Silver Ретро Гроздобер Зголеми Цвет Скелет Изјава Коктел Партија Прстен Панк Накит за Жените

Rating 
DEN 503.76

Од стока
Во магацинот

YAFEINI По Продажба на Услуги - 100% задоволство + Бесплатно да се вратат. Удобноста се вклопуваат, мала тежина функција го прави можете дури и не го чувствува тоа на вашиот прст.Голема подароци за Божиќ, Валентин' Ден, Мајчината Ден, Годишнината Ден и Роденденот на вашата девојка, жена, мајка, ќерка и на самите себе.Скелетот Зголеми Цвет Прстен во Sterling Silver Гроздобер Панк Накит за Подарок за Неа.

Детални спецификации

Додатоци на производи