• Свеж
Чиста Опседнат H-10 HEPA Кеси се Вклопува Kenmore У, О, 50688, 50690, Miele Z & Panasonic U-2. - 9 Крпа HEPA Кеси по пакет

Чиста Опседнат H-10 HEPA Кеси се Вклопува Kenmore У, О, 50688, 50690, Miele Z & Panasonic U-2. - 9 Крпа HEPA Кеси по пакет

Rating 
DEN 622.80

Од стока
Во магацинот

Одговара : Kenmore У, О, 50688, 50690, Miele Z & Panasonic U-2. 5-ply H-10 HEPA кеси се со повисок квалитет од сите микро и кеси.Посилни "платно-како" материјал нема да рипувате.Одржува оптимална вакуум перформанси. 9 HEPA Кеси По Пакет.Најдобри кеси за алергија на страдалниците!.Одговара : Kenmore У, О, 50688, 50690, Miele Z & Panasonic U-2. 9 кеси по пакет.

Детални спецификации

Додатоци на производи