• Свеж
EPSON T288 DURABrite Ултра Мастило Стандарден Капацитет Црно-Color Кертриџ Комбо Пакет & T288 DURABrite Ултра Мастило Стандарден Капацитет Црна Кертриџ (T288120-Ите) за да Одберете Epson Из

EPSON T288 DURABrite Ултра Мастило Стандарден Капацитет Црно-Color Кертриџ Комбо Пакет & T288 DURABrite Ултра Мастило Стандарден

Rating 
DEN 484.80

Од стока
Во магацинот

Грижете се-слободен ракување - дупка со, бледнеат и отпорен на вода отпечатоци.Удобен индивидуални мастило касети.Содржи Пигмент Мастило.Грижете се-слободен ракување - дупка со, бледнеат и отпорен на вода отпечатоци.Удобен индивидуални мастило касети.Содржи Пигмент Мастило.Компатибилни уреди : Epson Изразување XP Home-330 Мали-во-Едно, XP-340, XP-430 Мали-во-Едно, XP-434 Мали-во-Едно, XP-440, XP-446.

Детални спецификации

Додатоци на производи