• Свеж
Пренослив Печатач Термички Мобилен Телефон Bluetooth Безжична Пренослив Печатач Автомобил Мобилни Дома Печатач Inkless и Компактен Не го окупира Просторот мала Тежина (Б?

Пренослив Печатач Термички Мобилен Телефон Bluetooth Безжична Пренослив Печатач Автомобил Мобилни Дома Печатач Inkless и Компактен

Rating 
DEN 7552.56

Од стока
Во магацинот

▲Мало хроматските аберации може да се случи поради користењето на различни снимање tools. ★【Хуманизирано дизајн】:Никогаш не џем повторно!На фото хартија може да биде усогласена со фото печатач и навој успешно во текот на печатење.Пренослив печатач може да биде поврзан на било кој паметен телефон, таблета или сличен уред [via Bluetooth или NFC], па така можете да печатите фотографии веднаш; да се претвори вашиот selfies, портрети, социјалните медиуми мислења, и други слики во физичка фотографии.Проверете печатење постапка при печатење од апликацијата.Ова е можност да ги поканите вашите пријатели да се приклучат ја редицата на печатачот.6*2 инчи)▲Производ во боја : бела▲Производ материјал : ABS▲Тип : Инкџет▲Максимална печатење формат : A4▲Дали да се поддржува автоматско двострано печатење : Нема▲Применливи сценарија : преносни бизнис канцеларија, семејниот живот, assisted learning▲Потсетување : ▲Ние обично брод во рок од 1-3 дена, а времето за испорака е 7-15 работни дена.Тоа не е само фото печатач за паметни телефони, но исто така многу погодни за Компјутери кои бараат жичана конекција.▲Ние само го продаде преносни принтери, не други работи.Ние сме среќни да ви помогнеме, и ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.Она што е голем паметен телефон фото печатач!Искористете ја можноста да колективното вашите фотографии со примена на различни видови на иновативни рамки и филтри на фотографиите.

Детални спецификации

Додатоци на производи