• Свеж
Брзина 3: Гран при (PS4)

Брзина 3: Гран при (PS4)

Rating 
DEN 1929.60

Од стока
Во магацинот

се рангира на врвот на секоја Сезона да се воспостави вашиот углед како најголемите возачот.Возат невнимателно да ги симнат на конкуренцијата и нека сите Залак вашиот прашина!Води пакет од целиот свет да ги направи сите знаат дека ти си една од водечките пакет.Гориво ривалството како ќе ја преземат против другите да го освои светот на трки.Сет Содржи : DVD ROM.играат заедно во сплит екран локалните мултиплеер и да им покажеме кој е најдобар, како што предизвик за секој и секаде .отклучување мноштво на бонус автомобили, кои се движат од мускулни автомобили, приемници, Супер спорт и егзотични, да се луди, топла прачки и Nitro трки чудовишта.

Детални спецификации

Додатоци на производи