• Свеж
Граничниот Легендарниот Код во Полето - Nintendo Префрлате

Граничниот Легендарниот Код во Полето - Nintendo Префрлате

Rating 
DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

Граничниот : Игра на Годината Edition - Откријат ко-оп стрелец-looter, кој започна сето тоа, преполн со содржина и додатоци.Опремување на bazillions на оружје, како едно од четирите активирањето-среќен платеници, секој со уникатно RPG вештини.Земете на заднината пуста планета Пандора во извршување на моќни туѓо технологија шпекулира да биде внатре древна Гробница.Ве молиме Имајте на ум : Овој производ е дигитална преземете код за играта, во внатрешноста на физички кутија.Добиете три пати осакатување, три пати плен, и три пати акција со Граничниот Легендарниот Колекција!Убие бандити и ѕверови, собираат моќен оружје, и можеби дури и да се спаси универзум во Граничниот : Игра на Годината Edition, Граничниот 2, и Граничниот : Пред Продолжението, заедно со купови бонус додаток на содржини за секоја игра, додавајќи 100+ часа на игра во неверојатна вредност.

Детални спецификации

Додатоци на производи