• Свеж
Хронос: Пред Пепел - PlayStation 4

Хронос: Пред Пепел - PlayStation 4

Rating 
DEN 1888.80

Од стока
Во магацинот

Авантура RPG - освежување комбинација на авантура игра RPG елементи и механика.Длабоко борба - различни оружја, способности и сили се на располагање на играчот во извршување на нивната мисија.Уникатен стареење механичар - Секој пат кога играчот умира тие возраст од Една година.Играчите мора да се прилагодат на нивните унапредување на возраст како тие напредуваат нивниот карактер; да се започне играта младите, пргав и брз, и завршувајќи мудар и повеќе усогласени да магија.Хронос е атмосферски RPG дека Летописи херој е доживотно потрагата за да се спаси татковината од големо зло.Расте помудар, посилни и помоќни како што истражуваат длабочините на мистериозна лавиринтот.Но, внимавајте, лавиринтот зема тешки за патарина - секој пат кога вашиот херој умира, тие губат година од својот живот!.

Детални спецификации

Додатоци на производи