• Свеж
Професор Layton наспроти Феникс Јовановски: Аце Адвокат - 3DS [Дигитален Код]

Професор Layton наспроти Феникс Јовановски: Аце Адвокат - 3DS [Дигитален Код]

Rating 
DEN 719.76

Од стока
Во магацинот

Точка од сведоците се наоѓа во група крст-прегледи!.Легендите се исполнат за да се реши на светот повеќето збунувачки злосторства.Во средновековниот град каде што луѓето живеат во страв од магии и оние кои ракуваат тоа, Професор Layton и Феникс Рајт, заедно со своите помошници Лука и Маја, ги здружуваат силите за да се соочи со опасна патување исполнето со ужасни мистерии кои не може да се реши со чиста логика.

Детални спецификации

Додатоци на производи