• Свеж
Метал Опрема Солидна V: Земјата Zeroes - Xbox 360 Standard Edition

Метал Опрема Солидна V: Земјата Zeroes - Xbox 360 Standard Edition

Rating 
DEN 430.80

Од стока
Во магацинот

Таа, исто така обезбедува можност за гејмери кои никогаш не играле на Која Продукции игра, и ветерани слично, за да се здобијат да се запознаат со радикални нови игра дизајн и сигурен стил на презентација.Земјата Zeroes нуди вкупно слобода на игра : како на изборите се спроведуваат не е целосно надолу за да корисникот.Која Продукции повторно се отвора лентата со FOX Мотор нуди неверојатна графика верност и воведувањето на отворена игра дизајн во Метално Опрема Солидна универзумот.РЕДИЗАЈНИРАН ИНТЕРФЕЈС - Земјата Zeroes корисниците ќе имаат корист од чиста во играта HUD што покажува минимален износ на на екранот за податоци за да даде поинтензивна игри искуство.Метал Опрема Солидна V : Земјата Zeroes (за продажба на Пролет 2014 година) е првиот сегмент на 'Метал Опрема Солидна V Искуство" и пролог на поголеми вториот сегмент, Метал Опрема Солидна V : Фантомската Болка лансирање потоа.MGSV : GZ дава основни фанови можност да се добие вкус на светот-класа производство е сигурен визуелна презентација и игра пред пуштањето на главната игра.Играчи користат интелигенција и церебрална стратегија да искористиш приликата својот пат низ целиот мисии, или одете во сите пушки вжештена.НЕОГРАНИЧЕН СТЕЛТ - Замислете класичен Метал Опрема игра, но без ограничувања или граници.На критички признати Метал Опрема Солидна франшиза има забавуваат фановите со децении и револуција во индустријата за игри.

Детални спецификации

Додатоци на производи