• Свеж
Гејминг Глувчето ЗЛАТНА ОБЛАСТА M26 RGB Глувчето Компјутер Глувци 4 Прилагодливи DPI и 7 Копчиња за Гејмерски КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Десктоп Компјутер (Бела)

Гејминг Глувчето ЗЛАТНА ОБЛАСТА M26 RGB Глувчето Компјутер Глувци 4 Прилагодливи DPI и 7 Копчиња за Гејмерски КОМПЈУТЕР, Лаптоп,

Rating 
DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

левото копче.десно копче.скролувајте тркала.напред копче.назад копче.DPI+.DPI-.Блескави LED позадинско осветлување.Независни програмски копчето.Проширен Метал Одбор во долниот дел.Горниот Капак со Гума Сликарство и Ласерски Резба Лого.Лесно да се прилагодите 7 програмабилни копчиња на M26 за вашите омилени игри.Прилагодете хипер-брзо лизгање да се само вашата брзина.И да се префрлате DPI режими на мува изберете од четири поставки од 1200 до 3200 DPI*.Поддржани оперативни системи вклучуваат : Windows 2000/ 2003/ Win7/ 8/ 10/ Vista/ МИ/ Mac OS/ Linux.

Детални спецификации

Додатоци на производи