• Свеж
ASDNN Виножито Хавајски Вила,Мини Соба Симпатична Сцена,Хрчак Мала Соба,Хрчак Еж Златна Мечка Спиење Ден

ASDNN Виножито Хавајски Вила,Мини Соба Симпатична Сцена,Хрчак Мала Соба,Хрчак Еж Златна Мечка Спиење Ден

Rating 
DEN 1615.20

Од стока
Во магацинот

Вклучувајќи капе-доказ шише за вода, сено заштита капак и балкон со влезот рампата и анти-совет храна тавата.Хаваи мали вили, им даде топло и удобно мала соба.Домашно милениче зајакот, морско свинче, ferret, хрчак, еж или мали животни живеалиште.Скриени простор под балкон ја штити приватноста; едноставен собрание (без алатки потребни).ПВЦ пластика база; голема врвот и пред отворите за лесен пристап до внатрешноста, 14*14*12.5 cm.Мали животни хабитат го прави вашиот кожен пријатели се чувствуваат комфорно и безбедно.Пластични дното рамка и основа обезбеди удобно место и најдобро гледање и вентилација.Виножито Хаваи Вила, исклучителна соба и спалната соба пејзаж.Големина на : 14*14*12.5 cm Color : color Material : PVCPackage содржи : 1*мали вила, донесе вашиот кадифен деца да остане.

Детални спецификации

Додатоци на производи