• Свеж
Птица Kabob Fiesta - Pack 3

Птица Kabob Fiesta - Pack 3

Rating 
DEN 696.00

Од стока
Во магацинот

Ги задоволува instinctual треба да се џвака.Направени од мека влакнести pithy дрво, што е неодолива да hookbill птици. 100% Biodegradable.Опишан како птица catnip.Птица Kabobs се крајната shreddable птица играчки.Направени од мека pithy дрво.Тие се неодоливи на сите hookbill птици од parakeets да macaws.Тие ги задоволи instinctual треба на овие птици да се џвака.Тие биле опишани како птица catnip.Се препорачува од страна на ветеринари за птици со пердув подигање проблеми.Легендарниот меѓу птица љубовници во светот.Ќе бидете изненадени од сајт на вашиот птица ужива во птица Kabob.Овие се навистина повеќето сензационално птица играчки некогаш направени.

Детални спецификации

Додатоци на производи