• Свеж
LHJOY Тешко Загатки 1000 Парче Птица Папагал Смарагд Папагал 75X50Cm

LHJOY Тешко Загатки 1000 Парче Птица Папагал Смарагд Папагал 75X50Cm

Rating 
DEN 880.56

Од стока
Во магацинот

【1000 парче jigsaws】- мерка 75 x 50cm кога заврши. 【Бенефиции за Загатки】 : возрасни загатки обезбеди добра практика во прирачник вештини, визуелна перцепција, исто така, и на когнитивните вештини одговорен за организација и стратегијата на piecing заедно процес.

Детални спецификации

Додатоци на производи