• Свеж
USB C Полнач, EQWOL Бајтен 2-Pack 20W Мини USB-В Ѕид Полнач, Брз Полнач кој е Компатибилен со iPhone 13/13 Мини / 13 Pro / 13 Про Max / 12/12 Мини / 12 Pro / 12 Про Макс (2-Вајт)

USB C Полнач, EQWOL Бајтен 2-Pack 20W Мини USB-В Ѕид Полнач, Брз Полнач кој е Компатибилен со iPhone 13/13 Мини / 13 Pro / 13 Про

Rating 
DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

【20 W-со Голема Брзина на Полнење】 : Трошоци i Phone 13 и други претходни компатибилни модели 3× побрзо од оригиналот block конектор. 【Безбеден и Сигурен】 : Тестирани и се покажа дека се во согласност со Северна Америка безбедност и стандарди за квалитет од страна на Intertek лаборатории. 【Компактен Дизајн】 : Преносни и простор за заштеда, како тоа само со големина малку поголем од една четвртина dollar монета. 【Универзална Компатибилност】 : Поддржува практично сите USB-C погонски уреди( ве молиме проверете ја компатибилни уреди листа), со помош на Моќта на Испорака 3.0 практични. 【Пакетот Вклучува】 : 2 EQWOL Бајтен 20 W USB-C Полнач, упатство, и 2-годишна гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи