• Свеж
SkyCharge 2402 Напредни Апарат за полнење за на Бруно Скалило Лифт Stairlift SRE-1540, SRE-1550 ГОДИНА, SRE-2000, SRE-2010 Елита, CRE-2110 Криви, CRE-2100, SRE-2750 Модели; го Заменува ОЕМ-2402, BCR-24018

SkyCharge 2402 Напредни Апарат за полнење за на Бруно Скалило Лифт Stairlift SRE-1540, SRE-1550 ГОДИНА, SRE-2000, SRE-2010 Елита,

Rating 
DEN 2039.76

Од стока
Во магацинот

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Smart, 3-фаза, професионално направен Апарат за полнење за на Бруно Скалило Лифтови.Го заменува Бруно ОЕМ-2402, Cliplight ОЕМ-2402, или Cliplight BCR-24018 полначи.За Бруно SRE-1540, SRE-1550 ГОДИНА, SRE-2010 Елита, SRE-2000, SRE-2750, CRE-2110 Криви, CRE-2100 Модели.Околу 12 метри (крај до крај) лесно да достигне меѓу ѕидот и лифт.Носи 2 година Кавга-Бесплатно Размена/Замена гаранција (до претходната и нови клиенти).Sky Charge 2402 Напредни Апарат за полнење за на Бруно Скалило Лифт Stairlift SRE-1540, SRE-1550 ГОДИНА, SRE-2000, SRE-2010 Елита, CRE-2110 Криви, CRE-2100, SRE-2750 Модели; го Заменува ОЕМ-2402, BCR-24018.

Детални спецификации

Додатоци на производи