• Свеж
| Мексико Сити 2 Cityscape Винил Ѕид Decal

| Мексико Сити 2 Cityscape Винил Ѕид Decal

Rating 
DEN 214.80

Од стока
Во магацинот

Дизајнот е само-лепило *ОТСТРАНЛИВ* decal кои се отсечени од една континуирана состојба на винил.Ние recomend користење на Сува Метода за инсталација за ѕид decals.Orafol 651 Отворено (Постојан) - 6 Година Временски Отпорни.Инструкции за инсталација се вклучени во пакет и се достапни во PDF формат преку Пораки.

Детални спецификации

Додатоци на производи