• Свеж
Падот Maple Leaf Печати Ѕид Плоча,Штекер Покрива Ѕидот/Прекинувач Плоча

Падот Maple Leaf Печати Ѕид Плоча,Штекер Покрива Ѕидот/Прекинувач Плоча

Rating 
DEN 237.60

Од стока
Во магацинот

Материјал Опис : На Животната Средина Abs.Производ Перформанси : Изработени Од Поликарбонат Термопластични Материјали, Нуди Можност За Издржливост, Флексибилност И Еластичност, И Може Да Издржи Тешко Влијание И Гравитацијата.На Оваа Високо-Квалитетни Материјали Помага Да Се Прошири На Животот На Обвивка, Што Го Прави Речиси Нераскинлива.Непречено Заоблени Дизајн Спречува Прашината Акумулација И Е Лесно Да Се Чисти.Топлина И Згаснат Отпор, Може да Издржи Температура Од 100 ¢ "ѓ, за Да се Спречи промена на Бојата И Исчезнува Предизвикани Од долготрајно Користење.Стандардната Големина Е Лесно Да Се Инсталира.Плоча Димензии : 4.5 ¢ €X 4.5 ¢ â, Шрафовите за Монтирање Во Соодветен Финиш Се Вклучени За Лесна Инсталација.Пакувањето Може Да Варираат.Лесна Инсталација Прави Замена На Вашиот Постоечки Ѕид Таблички Е Одличен Начин Да Декорирате Вашиот Дом.Применливи Сценарија : Многу Погодна За Станбени И Комерцијални Области.Направени На Животната Средина Abs Да Се Обезбеди Издржливост, Флексибилност И Еластичност Е Потребно Да Го Издржат Тешко Влијанија И Тешки Сила.

Детални спецификации

Додатоци на производи