• Свеж
Сина Симпатична Тројно Toggle Светлина Switch Плоча Покрие Декоративни 3 Банда за Деца Момче Девојка Соба Ѕид Прекинувачи Спална соба Оркестарот Wallplate

Сина Симпатична Тројно Toggle Светлина Switch Плоча Покрие Декоративни 3 Банда за Деца Момче Девојка Соба Ѕид Прекинувачи Спална

Rating 
DEN 431.76

Од стока
Во магацинот

ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИИ : Стандардна големина(6.7 x 4.7), боја исти завртки се вклучени, без видливи недостатоци.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Топлина & исчезнат отпорни, еластични на високо-влијанија, непробојни.ВИСОКО СЈАЕН ФИНИШ : Разноврсна, економски и лесно да се чисти, заоблени рабови се спротивстави на прашина акумулација.ОДЛИЧНО ЗА ПОВЕЌЕ ЛОКАЦИИ : едноставна промена може да ви даде секоја соба сосема нов чувствуваат.СИМПАТИЧНА И СТИЛСКИ : Се ослободи од оние монотоно ѕид плочи и зачин до вас дома со декоративни печатени switch плочи.Опис на производот : 1 triple pack банда toggle светлина switch плоча.(боја исти завртки се вклучени)трикратен банда toggle switch плоча ќе го покрие било кој стандарден 3 toggle ѕиден прекинувач додека инкорпорирање на симпатична смешно дизајн елемент во секој простор, со користење на декоративни ѕид плочи е економичен начин да го направи голем и стилски влијание за секоја соба.Од производителот : ПРЕТПАЗЛИВОСТ:НЕ НАД ЗАОСТРИ ЗАВРТКИ.

Детални спецификации

Додатоци на производи