• Свеж
akiido Fishnet Чорапи Fishnet Хулахопки Бедрото Високи Чорапи Pantyhose Висока Половината Хулахопки

akiido Fishnet Чорапи Fishnet Хулахопки Бедрото Високи Чорапи Pantyhose Висока Половината Хулахопки

Rating 
DEN 280.80

Од стока
Во магацинот

Пакетот Вклучува : Пет Пара на Високо Половината Fishnet Хулахопки со Пет Видови - Постојат пет видови на fishnet чорапи за да можете да ја користите врз основа на вашите преференции и вид на облека можете да се стави на.Тренди Секси Fishnet Стил : На fishnet чорапи давајќи им на вашите нозе на слаби и уникатен изглед.Облекување на fishnet хулахопки, заедно со вашите омилени здолништа или шорцеви, тие се совршено се вклопуваат и ќе ви ја покажат својата модна смисла на креативен начин.Исклучително Удобност & Висока Еластичност : А водат-одговара дизајн обезбедува тие удобно прегратка вашите нозе и не се лизга надвор.А половината се водат, исто така, обезбедува повеќе удобност.Ве молиме овозможи мала големина отстапување се должи на висока еластичност.Тоа ќе биде удобно по 1-2mins' носи.Совршен За Многу Наврати : Обезбеди моден стил за секоја гардероба.Носат овие fishnet хулахопки со твоите тексас панталони за еден неврзан ден или со вашиот вечер фустан за вечера датум.Ве уверуваме дека вие и понатаму ќе се погледне растрчани.Универзална Одговара : А водат-одговара дизајн значи дека овие fishnet хулахопки се прилагоди убаво да се даде на snuggest се вклопуваат што некогаш може да го имаат.Висина : 5' - 5'10" / Тежина Мерење : 100-175lbs.

Детални спецификации

Додатоци на производи