• Свеж
icanfly Лижат Мат за Кучиња со Вшмукување Чаша,Лижат Мат за Кучиња, Кикирики со Вшмукување Чаши Бавно Фидер Чаши Стојат Анксиозност Помош за Кучиња Храна Мат

icanfly Лижат Мат за Кучиња со Вшмукување Чаша,Лижат Мат за Кучиња, Кикирики со Вшмукување Чаши Бавно Фидер Чаши Стојат Анксиозност

Rating 
DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

[ЗДРАВИ ЗАБИ] текстура површината промовира пријатен лижење и плунката производство, а со тоа помага да се заштити милениче¡s забите и непцата.Лесно да се чисти со машина за миење на садови или топла сапуница вода.Ова не е џвака играчка.

Детални спецификации

Додатоци на производи