• Свеж
Б-1 Куче Загатка Играчки за Средни Кучиња, Домашни миленици Snuffle Мат Куче Мирис Обука Мат Тркалезна Форма Анти Лизга Милениче Активност Хранењето Мат Стрес Ослободу

Б-1 Куче Загатка Играчки за Средни Кучиња, Домашни миленици Snuffle Мат Куче Мирис Обука Мат Тркалезна Форма Анти Лизга Милениче

Rating 
DEN 2244.00

Од стока
Во магацинот

Машина Washable B-1 snuffle мат е многу лесно да се чисти и никогаш не се грижите за здравјето на вашите кучиња!Нашите snuffle мат е машина перат и ние препорачуваме да се мие еднаш неделно, најмалку.Нашите миленичиња мат лесно да се чисти и исплакнете, поздраво и побезбедно за кои душкаат кучиња, погоден за golden retriever, poodle, husky, лабрадор, граничниот коли, Дурбин, булдог, теди, Chihuahua, pomeranian и други бебиња!.Пакет Including1*snuffle mat Remember, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Тогаш вашето куче може да уживаат во обуката се третираат слободно!Спецификација : Материјал : Фланелен Боксери.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.Погодно За Вас Да Се Постави На Кое Било Место, Навивам За Чување, Не Само Во Вашиот Стан, Вашата Спална Соба, Дневна Соба, Но, Исто Така, Патио, Sunroom Или Балкон.Совршен За Сите КучињаБило Вид, Било Која Возраст, Било Големина, Сите Кучиња Ќе Го Сакам.

Детални спецификации

Material:
Flannel.
Size:
Length
Color:
as show.
1.1 inch=2.45cm/1cm=0.393inch :
2.Please allow 1-2 cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
3.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the product. :
Package Including :
1*snuffle mat :
Remember, if you have any questions, please feel free to contact us, we will reply to you within 24 hours :

Додатоци на производи