• Свеж
KESS InHouse Кетрин Holcombe Риба Manchu Хранење Мат за Пет Сад, 24 од 15-Инчен

KESS InHouse Кетрин Holcombe Риба Manchu Хранење Мат за Пет Сад, 24 од 15-Инчен

Rating 
DEN 1543.20

Од стока
Во магацинот

24 x 15 Инчи.Целосно Машина Перат и Фен Безбедно.Значи да се добие валкани!.Декоративни мат во трајни Neoprene.Треба вашето милениче да јадат во стил и заштита на вашиот подови од неуредна јадачи несовесен или алкохоличари.Оваа неверојатна Neoprene мат soaks до вода и нечистотија како сунѓер.Овие се исклучително издржлив, брзо сушење и мирис за слободни.Пропадна слободни и Машина перат!Достапни во мали или големи.

Детални спецификации

Додатоци на производи