• Свеж
UpSoitech Миленичиња Куче Мат Мирис Обука Носот Мирис Обука Душкаат Подлога Бавното Хранење Сад Храна Фармацевт Тепих Го Намалите Стресот Перат Количка Не Се Лизга Заг

UpSoitech Миленичиња Куче Мат Мирис Обука Носот Мирис Обука Душкаат Подлога Бавното Хранење Сад Храна Фармацевт Тепих Го Намалите

Rating 
DEN 2246.40

Од стока
Во магацинот

По долго време на транспортот, производот може да има мала мирис. 【Лесен за Складирање и Чисти】 : Пренослив дизајн со кука, можете да се откажам по завршена.Одлична игра хранењето душеци за да го придружува на вашето домашно милениче. Ако имате било какви прашања по приемот на стоката, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро, и ние ќе ви обезбедиме со услуги, како е можно поскоро. 【Широка Примена】 : Погодна за средни, мали кучиња, зајаци и други животни, било вид, било која возраст кучиња ќе го сакам. Нашите производи се целосно проверени и пакувани пред пратката, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Тоа е машина перат и фен безбедно.направи куче мозокот се задржи умешност од страна на физички хранењето вештини воз, исто така, одзема, кучето е енергија. Производ големина се мери рачно, може да има мали разлики.Одлично за внатрешна и надворешна активност за вашите миленици.4 kg Package вклучува : 1 x Милениче Мат#Важно : 1.

Детални спецификации

Material:
Felt
Type:
Pet Toy
Size:
diameter 55*55cm(21.65in)
Weight:
0.4kg
Package includes:
1 x Pet Mat :
Important:
1. The product size is measured manually, there may be slight differences. :
2. Under different shooting equipment and computer monitors, the product will have a slight color difference. Please refer to the final color of the actual product received. :
3. If you have any questions after receiving the goods, please contact us as soon as possible, and we will provide you with services as soon as possible. :
6. Our products have been fully inspected and packaged before shipment, please rest assured to buy. :
7. After a long time of transportation, the product may have a slight odor. Please dry it in a ventilated place, the odor will slowly dissipate. :

Додатоци на производи