• Свеж
ZOUHANGDIAN Давање Миленичиња Куче Snuffle Мат Носот Мирис Обука Ќебе Душкаат Подлога Бавното Хранење Сад

ZOUHANGDIAN Давање Миленичиња Куче Snuffle Мат Носот Мирис Обука Ќебе Душкаат Подлога Бавното Хранење Сад

Rating 
DEN 290.40

Од стока
Во магацинот

Главната материјал на миризливи подлога се чувствува, што е еколошки, лесно да се чисти, и да се носат-отпорни.На залак и обука на рампа може да помогне во чистење на забите.На дното е не се лизга, која може ефикасно да го поправи мат и да се спречи куче од поместување на мат.Централниот дел е главниот Тибетската храна област, а сопственикот може разумно да се организира скривница според кучето е ситуацијата.Обука кучето е чувство за мирис : Со подражавање на хранењето во природата, мат може да им помогне на куче пракса инстинкт на хранењето и тренира кучето е чувството на мирис.Промовирање на физичко и ментално здравје.Лесен за чистење : Вакуум тепих поддржува машина за миење.Еколошки и лесно да се чисти.Заштеда на време и енергија.Ви благодариме за посетата на нашата продавница, вашето задоволство е наша вечна потрага.Материјал : се чувствува cloth Length : околу 50 cm/19.69 inches Color како shown Quantity : 1 piece Package Содржина : 1 x куче snuff pad Due за рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-1cm.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Детални спецификации

Додатоци на производи