• Свеж
LVLUOKJ Роденденска Торта шмркаат мат, слоу фуд Загатка Игра мат, Куче Играчка (Боја : LickingPad)

LVLUOKJ Роденденска Торта шмркаат мат, слоу фуд Загатка Игра мат, Куче Играчка (Боја : LickingPad)

Rating 
DEN 285.84

Од стока
Во магацинот

Основната ткаенина на торта душкаат играчка е поларна руно, која е мека и кожа-friendly и нема да им наштети на кучето е деликатна носот.Фил дел во средината на торта е дебела сунѓер, која е многу мека и удобна.Шмркаат торта дома, домашни миленици, веќе не солза дома, живописни крем торта форма, потсетува на крем торта јаде во детството, ги инспирира луѓето чувства.Монтажни и перат дизајн, кој е и чисти, хигиенски и еколошки.Постои голем вшмукување чаша на дното за да се спречи торта од движи, што го прави повеќе забавно да се игра.Со вшмукување чаша лижење подлога е исто така дадено како дар.Торта душкаат играчка подесувате го подобрува кучето е флексибилност.Истражувањето покажува дека душкаат за 10 минути е еквивалентно да се работи за 1 час, што ефикасно канализација кучето е енергија.Име : Торта Душкаат Toy Product категорија : залак toys Material : Поларните руно + sponge Specification : 26*26*12 CM (плус цвеќиња)Пакување големина : 26*26*8 CMColor : beige Weight : 182g Function : Придружна, обука, мирис заедно, зачувување чувства, развој на интелигенцијата, и олеснување на притисокот врз кучиња.Пакет листата : домашни миленичиња кои душкаат подлога, морон лижење подлога.

Детални спецификации

26*26*12CM (plus flowers) :
Packing size:
26*26*8CM
Color:
beige
Weight:
182g
Function:
Accompanying, training, smelling together, cultivating feelings, developing intelligence, and alleviating pressure on dogs.
Package list:
A pet sniffing pad, a sucker licking pad :

Додатоци на производи