• Свеж
Placemat Куче Оброк Мат Мачка Куче Место Мат Вода Сад Мат Флексибилни Флексибилни Durableâ€'Inâ€'Користи

Placemat Куче Оброк Мат Мачка Куче Место Мат Вода Сад Мат Флексибилни Флексибилни Durableâ€'Inâ€'Користи

Rating 
DEN 119.76

Од стока
Во магацинот

Ноќта На Вештерките Коска Форма Софистициран Дизајн Куче Место Мат Куче Место Мат Милениче Место Мат Стп.Ние сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е наш врвен приоритет, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми на кои што ќе наидете.Домашно милениче Место Мат, храна мат, пет кат килим, обука подлога, catcher мат, да ги задржи на домашно милениче се чисти и здрави;.Тоа е специјално дизајниран за вашиот миленик, куче и мачка.Оваа ноктот-како домашно милениче мат со ПВЦ, мека, тешки, не се лизга, водоотпорен, еколошки материјал.Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања.Ноќта на вештерките Коска Форма Софистициран Дизајн Куче Место Мат Куче Место Мат Милениче Место Мат Pu Note:All димензии се мерени рачно со отстапување (ranged)во 1-2mm.Ако случајно тие не се, ние се извинуваме за тоа.Сликите на производите се на нашата веб страница се земени од вистинските производи за себе, бои и материјали може да изгледа различно, како резултат на различните екрани и сончева светлина.

Детални спецификации

Додатоци на производи