• Свеж
ZZKDBS WiFi Спогодба 7 Инчен Екран на Допир за Следење Надворешна Врата Безжична Камера за Видео Врата Телефон За Home Security System

ZZKDBS WiFi Спогодба 7 Инчен Екран на Допир за Следење Надворешна Врата Безжична Камера за Видео Врата Телефон За Home Security System

Rating 
DEN 1452.00

Од стока
Во магацинот

Притоа, hands-free повик и разговор.Екран на допир 7 инчен Дигитални TFT боја панел.Работна температура : -15℃—+55℃.Работна влажност : ≤85%.AHD 720 P Надворешна Врата Камера,Осветленост и да разговараат за јачина на се и се прилагодува.Притоа, hands-free повик и разговор.Екран на допир 7 инчен Дигитални TFT боја панел.Работна температура : -15℃—+55℃ .Работна влажност : ≤85%.AHD 720 P Надворешна Врата Камера,Осветленост и да разговараат за јачина на се и се прилагодува.Пакетот вклучува : 1*doorbell Note : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Детални спецификации

Додатоци на производи