• Свеж
Bcom WiFi Видео Врата Телефон 7 инчен 4 Жичен Систем App Remote Поддршка AHD 720P Отворено Камера со 32G TFT Картичка IR го Отклучите Движење Откривање на Двоен Начин(Фабрика Директн

Bcom WiFi Видео Врата Телефон 7 инчен 4 Жичен Систем App Remote Поддршка AHD 720P Отворено Камера со 32G TFT Картичка IR го Отклучите

Rating 
DEN 477.60

Од стока
Во магацинот

★【Висок Квалитет Следи и Мини Врата】7 инчен TFT дисплеј следи со елегантен дизајн со акрил допир на копче. (тоа обично поддршка 50-70m далечина).★【Никогаш не го изгубиле Вашиот Посетител】BCOM Паметни и Иновативни IP видео спогодба систем со IP технологијата, кога посетител притиснете на вратата, вашиот телефон ќе добие Tuya Smart APP известување која може да биде поврзана со голем број на уреди за следење, може да се види и да се слушне и да се комуницира со некој кој во внатрешна или надворешна, дури и далечинско отклучување преку вашиот паметен телефон во насекаде.Тоа е припаѓаат на аналоген во дигитален систем; 4 жичен порта се поврзете на отворено камера и затворен монитор. (Еден систем поддржува 5 мобилни телефони за споделување).【12 видови на вградени во тонот на ѕвонење и прилагодливи јачина на звук ниво Vol : 01 - 10 од изградена-во ѕвонење може да биде обезбедена или може да го симнете вашите омилени копија на SD-картичката и одберете го како тон на ѕвонење】.Можете да проверите на снимањето преку паметен телефон во секое време.

Детални спецификации

Додатоци на производи