• Свеж
433MHz Врата, Прозорец Сензор само со Нашата Smart Security System (Далечински Управувач)

433MHz Врата, Прозорец Сензор само со Нашата Smart Security System (Далечински Управувач)

Rating 
DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Ова е 433 MHz Далечински Montrol Прозорец Вратата Сензор за безбедност аларм систем.( На тоа работи само со SKK Smart Security System. ).Спарување Далечинскиот Управувач на "Додатоци" на дното на СТАН, Допрете Remotes, потоа допрете + Add, потоа 1 титкање за звук ќе бидат сослушани, Внесете Remotes спарување на владата.ПРИТИСНЕТЕ кое било копче на Далечинскиот Управувач, 1 титкање за звук ќе се слушне како потврда.

Детални спецификации

Додатоци на производи