• Свеж
Afloia Вистински HEPA Прочистувач на Воздух за Соба До 323ft2, H13 HEPA Филтер со 3 Фаза Филтрација, Отстранување на Прашина, Мувла Полен Чад Милениче Првут, Озонската Слободен ?

Afloia Вистински HEPA Прочистувач на Воздух за Соба До 323ft2, H13 HEPA Филтер со 3 Фаза Филтрација, Отстранување на Прашина, Мувла

Rating 
DEN 1679.76

Од стока
Во магацинот

Ние сме стремеж да се понуди подобро и подобро high-end квалитетот на апарати за дома на нашите клиенти за подобрување на квалитет на живот!. Ефикасно ја подобрува затворен квалитетот на воздухот, па секогаш можете да уживате во чист воздух во вашиот дом.Ниска Брзина е, исто така, режим на спиење, можете да го вклучите со ниска брзина на ветрот при спиење, и звукот е толку ниско, како 20d B.【360°Длабоко Прочистување на Воздухот Прочистувач 】– Според меѓународните стандарди, Afloia Вистински HEPA прочистувач на воздухот да циркулира целиот волумен на собата воздухот и до 5 пати на час, за да се постигне брзо прочистување.Филтри за честички како мали како 0.Afloia воздух purifiers уживаат 2 години гаранција.Идеален подарок за вашето семејство.Кога индикаторот се врти црвено, филтерот треба замена.Препорачливо е да се филтерот на секои 6-8 месеци, во зависност од користење фреквенција и квалитетот на воздухот. 3 фан брзина (L/M/HНиска/Средна/Висока) ќе ви овозможи да изберете брзина врз основа на различни прочистување потреби и големината на просторијата.На ниво на бучава толку ниско, како 20d B е погодна за дневна соба, спална соба, кујна, простор за складирање и за статистика до 323sq.На Afloia прочистувач на воздухот е одличен избор за простории до 323ft2,елиминирање на алергија и астма, се задржи вашето дете да останат подалеку од опасност.

Детални спецификации

Додатоци на производи