• Свеж
М. 2 Цврста Состојба Диск Heatsink Топлина Радијатор Силикони Термички Ладење за М2 NVME 2280 SSD Брзо Кулер Термички подлога за Ладење

М. 2 Цврста Состојба Диск Heatsink Топлина Радијатор Силикони Термички Ладење за М2 NVME 2280 SSD Брзо Кулер Термички подлога за

Rating 
DEN 2328.00

Од стока
Во магацинот

Топлина мијалник е третирана од страна на анодна sandblasting процес, кој има фина текстура, анти-корозија и ' рѓа-доказ, и не е лесно да се валкани.Голема топлина дисипација област, лесен, брз и фирма фиксација.Алатката-бесплатно инсталација, тока одредување.Висок квалитет на топлинска проводници силикони обланда, во фул контакт со М. 2 2280 цврста состојба диск.Висок квалитет на топлинска проводници силикони обланда, во фул контакт со М. 2 2280 цврста состојба диск.68in Heat Дисипација Метод : Пасивен Топлина Dissipation Package Вклучува : 1x Топлина Sinknote : се Должи на проблеми на осветлување ефекти и снимање агли, ќе има одредени tolerances во производ, ве молиме да се разбере. 2280 цврст-држава хард диск, може брзо да се консумираат топлина низ сите-алуминиум радијатор. 2 2280 Type : Меморија Cooler Color : Black Size : approx71.Алатката-бесплатно инсталација, тока одредување.Топлина мијалник е третирана од страна на анодна sandblasting процес, кој има фина текстура, анти-корозија и ' рѓа-доказ, и не е лесно да се валкани.2 Цврста Состојба Диск Heatsink Топлина Радијатор Силикони Термички Ладење за М2 NVME 2280 SSD Брзо Кулер термички ладење pad Features : 100% сосема нов и висок quality Large топлина дисипација област, лесен, брз и фирма fixation Applicable да М. 100% сосема нов и висок квалитет.Се применува за М.

Детални спецификации

Material:
Aluminum Alloy + Stainless Steel
Applicable Accessory Type:
Hard Disk
Applicable Brand Model:
M.2 2280
Type :
Memory Cooler
Color:
Black
Size:
approx71.5x24x17.5mm/2.81x0.94x0.68in
Heat Dissipation Method:
Passive Heat Dissipation
Package Includes:
1x Heat Sink
note:
Due to the problems of lighting effects and shooting angles, there will be certain tolerances in the product, please understand.
Please allow 0-1cm error due to the manual measurment :

Додатоци на производи