• Свеж
Gangel Boho Headbands Ткаенина Заврзана Turban Главата Обвива Широк Косата со Шамија Памук Јога Работи Коса Додатоци за Жени и Девојчиња(Пакување од 4) (Симпатична)

Gangel Boho Headbands Ткаенина Заврзана Turban Главата Обвива Широк Косата со Шамија Памук Јога Работи Коса Додатоци за Жени и Девојчиња(Пакување

Rating 
DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Гроздобер headpiece е направен од висок квалитет на памук еластична ткаенина.Тоа е мека и еластична,погоден за сите, жени и девојки, и многу издржливи.Печатени headband има едноставен и удобно дизајн и е лесно да се чисти.И тоа ќе го направи да изгледаат повеќе домот и привлечни.Се 4 Pcs на Headbands во еден пакет!Мулти-боја и модел избори за да одговара на различни ум и облека.Моден главата bandsis погодна за многу прилика,јога,работат надвор,партија,јава,салата,тренингот,матурска или секојдневниот живот.Прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, мајка и сестра.lf имате било какви прашања во врска со purchaze,ве молиме прашајте ме,и l ќе ви одговори што е можно поскоро.

Детални спецификации

Додатоци на производи