• Свеж
Симпатична Toucan Спорт Headbands за Мажи Жени Пот Бендови Headbands Не се Лизга Тенка Лесни Breatheable Главата Бенд за Трчање, Велосипедизам, Кошарка,Јога,Фитнес Тренингот Еластич

Симпатична Toucan Спорт Headbands за Мажи Жени Пот Бендови Headbands Не се Лизга Тенка Лесни Breatheable Главата Бенд за Трчање,

Rating 
DEN 191.76

Од стока
Во магацинот

Покрај тоа, постои без споеви, која може да притиснете на челото.Тие не се премногу тесни или премногу лабава, така што ќе се чувствуваат удобно за време на вежбање.По отстранувањето на спортски headband, нема знаци ќе бидат оставени на челото.Загрижени за капе пот во вашето лице додека вежбате?На ткаенина дизајн фитили далеку пот и овозможува да исчезне, одржување сте кул и сува во текот на тие интензивно вежбање и спортски активности.Затоа, можете да уживате во време на вежбање без често повреда на очите со пот.Супер удобно : изработени од полиестер, овие вежби headbands се обезбеди добра еластичност и одговара на вашата глава.Нема повеќе испотени косата и очите.

Детални спецификации

Додатоци на производи