• Свеж
Aurum Ултра Серија - High Speed HDMI Кабел со Ethernet 20 Pack 2 Ft - Поддржува 3D & Audio Return Channel [Најновата Верзија] - 2 Нозе - 20 Пакет

Aurum Ултра Серија - High Speed HDMI Кабел со Ethernet 20 Pack 2 Ft - Поддржува 3D & Audio Return Channel [Најновата Верзија] - 2

Rating 
DEN 1439.76

Од стока
Во магацинот

20 Pack - 2 Нозе High Speed HDMI Кабел се поврзува на Blu-ray плеер, компјутер, AV приемник, Apple TV, Roku streaming media player, кабловска сандаче, Play Station 3, Play Station, Xbox Еден, 360, Nintendo Wii, Wii U или други HDMI ™ компатибилни уреди во вашиот Ултра 4 K ТЕЛЕВИЗОР (UHD ТВ), hd телевизор, монитор, или проектор.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : 30 AWG Чист Бакар Проводници, Тројно Оклопна и позлатени Целосен Метал Јакна Конектори дава сила, издржливост и го спречува пречки или сигнал деградација.ПОДДРЖУВА : HDMI 2.0 функции, вклучувајќи 3 D видео, HD, UHD, Audio Return Channel (ARC), HDMI Ethernet Канал (ХЕЦ), 48 Малку Длабоко Боја, 32 канал аудио, HDCP, Dolby True HD 7.1 аудио, и повеќе.ПОДДРЖУВА : Резолуција до 4 Kx2 K (UHD), вклучувајќи 4096x2160, 3840x2160, 2560x1600, 2560x1440, 1920x1200, и 1080p - Категорија 2 Заверена - High-Speed 10.2 gbps / 340 MHz Поддржува Зголемен Refresh Стапки & 48-Битна Длабоко Боја.ГАРАНЦИЈА : Сите Aurum Кабли HDMI кабли се поддржани од страна на Ограничен Доживотна гаранција.Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил ако имате какви било прашања или проблеми.

Детални спецификации

Додатоци на производи