• Свеж
Симпатична Спиење Мачки Мини Ранец Чанта за Деца Години на Возраст од 2 до 6 Години, Естетски и Практични Ранец со Градите Тока и се Подигнат Поводник, Големина: 10.9 × 5

Симпатична Спиење Мачки Мини Ранец Чанта за Деца Години на Возраст од 2 до 6 Години, Естетски и Практични Ранец со Градите Тока и

Rating 
DEN 671.76

Од стока
Во магацинот

Повод : погодна за пешачење, училиште, поле патување, патување.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Перење настава : Рака мие препорачува, Висат да се исуши, железо на ниска температура, не исплакнете со кајгана, не присилува.Карактеристики дизајни како градите тока, поводник и рефлексивни ленти се направи тоа многу корисен за вашите деца, кога тие одат на училиште, или да ги земе случува надвор.Прегради : една од главните џеб, еден во предниот џеб, два страна мрежа џебови и еден монтажни подигнат поводник.Идеален подарок кога вашите деца назад на училиште.Материјал & Големина : 100% полиестер влакна со целосна печати модел, Лесен и издржливи.Печати на враќање превозот етикета.

Детални спецификации

Додатоци на производи