• Свеж
Соларни Деца Ранец за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Градинка Предучилишна Bookbag со Градите Рака Деца Торба за Дневните Расадник со сигурносно јаже

Соларни Деца Ранец за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Градинка Предучилишна Bookbag со Градите Рака Деца Торба за Дневните Расадник

Rating 
DEN 527.76

Од стока
Во магацинот

Да им помогне на децата на младите возрасти носите ранец правилно, градите рака е направен.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Училиште ранец вашите деца дефинитивно ќе падне во љубов со.Издржливи & мала Тежина : На училиште торба е направен од казна полиестер, кој дава силна поддршка на способноста да се одржи различни предмети и се повеќе издржливи.Симпатична и фенси дизајни за деца, давајќи им чисти и невини детски спомени, среќен дневните, и од предучилишните време со оваа симпатична ранец.Печати на враќање превозот етикета.Градите на Рака & Странични Џебови : градите на рака им помага на ранец остане во право место и да не падне, додека вашите деца се одење или трчање.Лесен материјал погоден за години, поместена рамо ремени заштитите децата од вишокот товар.Просторен капацитет да носат lunchbox, книги, и папки.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Спецификација 【Материјал】100% полиестер 【големина】10.Печати на враќање превозот етикета.9 инчен, не е премногу голем и не е премногу мала, само совршен за предучилишно и дневни.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Децата можат да научат како да се грижи за своите лични предмети подобро без нивните родители' помогне.Уникатен симпатична и практичен подарок за избор за родендените и празниците.

Детални спецификации

Додатоци на производи