• Свеж
Диносаурус Деца Ранец за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Градинка Предучилишна Bookbag со Градите Рака Деца Торба за Дневните Расадник со сигурносно јаже

Диносаурус Деца Ранец за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Градинка Предучилишна Bookbag со Градите Рака Деца Торба за Дневните Расадник

Rating 
DEN 527.76

Од стока
Во магацинот

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Симпатична и Функционална Ранец за Деца и За двата родители и деца, ние дизајн овие деца ранци со сигурносно јаже и рефлексивни ремени, за да ги даде на децата среќни часови и родителите ослободување на време.Рефлексивни ремени на четири страни на ранец за да го предупреди возила и спречување на несреќи, што го прави побезбеден во вечерните часови.9 инчен 【Перење совет】Рака мие подобро, виси за сушење на Ниска температура за пеглање, не пресврт за сушење.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Лесен материјал погоден за години, поместена рамо ремени заштитите децата од вишокот товар.Училиште ранец вашите деца дефинитивно ќе падне во љубов со.Совршена Големина за Деца : училишниот ранец е во соодветни на големината на 10.За Деца Над 3 Години Само.9 инчен, не е премногу голем и не е премногу мала, само совршен за предучилишно и дневни.Печати на враќање превозот етикета.Издржливи & мала Тежина : На училиште торба е направен од казна полиестер, кој дава силна поддршка на способноста да се одржи различни предмети и се повеќе издржливи.Спецификација 【Материјал】100% полиестер 【големина】10.Симпатична Дизајн и Идеален Подарок : Специјален дизајн со слатки и симпатична дезени само за деца, со вашите деца за среќно детство, создавање на скапоцени спомени.

Детални спецификации

Додатоци на производи