• Свеж
Азар ја Прикажува 18 x 24 Загатка Одбор (Пакување од 2)

Азар ја Прикажува 18 x 24 Загатка Одбор (Пакување од 2)

Rating 
DEN 1211.28

Од стока
Во магацинот

Се продаваат во Пакети од 2. Направена од Акрилик.Материјал : 3/16" Дебела Јасно Акрилик.Нема Хардвер Потребни.Боја : Јасно.Азар е Акрилик загатка одбор е направена од акрилик .Тоа е лесно да се избрише чист, здрав и многу издржливи.На лесен материјал го прави лесно пренослив, па можете да се движите вашиот загатка од патот кога не е во употреба или пренос на различна локација за да го продолжите вашиот загатка во друга соба.Одборот помага за транспорт и спаси вашиот недовршени загатка.Мерки 23.5" x 31.5" и се однесува на повеќето загатки до 1,000 парчиња.Ве молиме имајте на ум, не сите загатки имаат исти димензии, дури и ако тие имаат ист број на парчиња, проверете ја големината на вашата заврши загатка за да се обезбеди тоа ќе одговара на управниот одбор.Ве молиме имајте на ум дека овој објект нема покритие.Се продаваат во Пакети од 2.

Детални спецификации

Додатоци на производи