• Свеж
330mm Практични Преносни Кастрење Рака Криви Видов за Пила, Средување, Градинарство, Кастрење & Сечење Дрво и слично,со Не се Лизга Зафат и Заштитна Обвивка

330mm Практични Преносни Кастрење Рака Криви Видов за Пила, Средување, Градинарство, Кастрење & Сечење Дрво и слично,со Не се Лизга

Rating 
DEN 698.16

Од стока
Во магацинот

Со висок квалитет 65# челик материјал, што е од висока цврстина, не е лесно да се пробие и издржливи во употреба.Ергономски алуминиум се справи со е не се лизга и удобно да зафат.Сечилото е многу остро и лесен, лесен за употреба.Лесен за употреба и напор, енергија, тоа го прави вашиот машински работат ефикасно.Погоден за градина и овоштарник режење.Опис : Овој висок квалитет рака видов карактеристики преносен и компактен.Своите премиум нож се цврсти и издржливи, со тоа вашата градина и овоштарник кастрење ќе биде повеќе напор.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Челик Сечилото Должина : Околу. 34.5 cm / 13.6 во Должина : Околу. 49cm / 19.3 во Пакет се Вклучени : 1 x Градинарство Видов.

Детални спецификации

Додатоци на производи