• Свеж
Raquel Велч Милји на Стил Перика, ss30/28 со Hairuwear

Raquel Велч Милји на Стил Перика, ss30/28 со Hairuwear

Rating 
DEN 5463.36

Од стока
Во магацинот

Туристи кои бараат луксуз Храмот на Храмот Чипка Фронт.Monofilament Дел.Меморија Капа III База.Vibralite Синтетички Влакна.Боја Прикажани : R29 S+ Стаклен Јагода.Долго слоеви падне до средината на-назад за да се создаде оваа полна, тече силуета.Секој тивко се извајани бран е дизајниран за да додадете интерес и движењето на ова долго стил.На Туристи кои бараат луксуз чипка пред monofilament дел овозможува за off-the-лице стил, и разделба опции.

Детални спецификации

Додатоци на производи