• Свеж
GWGSEK Римски Legionary Акила - Veni Vidi Vici SPQR Водоотпорна Тркала Гуми Покрие Гуми Опфаќа за 14,15,16,17 Инчен

GWGSEK Римски Legionary Акила - Veni Vidi Vici SPQR Водоотпорна Тркала Гуми Покрие Гуми Опфаќа за 14,15,16,17 Инчен

Rating 
DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

Материјал Опис : Се Направени Од Полиестер, Еден Двострано Печатење Дизајн.Производ Изградба : Со Најлон Јаже И Тока, Може Да Се Прилагоди На Големината.Лесно Да Се Инсталира И Демонтажа Без Алатки.Големина : Сите Автомобили - Универзална Одговара За 14,15,16,17 Инчни Гуми Дијаметар.Примена : Универзална Одговара За Џип,Приколка,Rv,Џип,Камион И Многу Возило.Перат : Ги Чисти Со Партал,Лесен За Чистење.Целосната-Страната Дизајн, Еден Двострано Печатење, Полиестер (Полиестер), Силна Водоотпорен Материјал, Не Само Dustproof И Водоотпорен Исто Така, Може Да Се Заштити Од Сончева Светлина И Корозија, Во Голема Мера Го Подобри Изгледот На Возилото, Да Ги Задржи На Резервни Гуми Чисти, Универзал За Џипови, Приколки, Rvs, Спортски Автомобили, Камиони И Многу Возила, Со Најлон Јаже И Carabiner, Прилагодлива Големина, Лесен За Инсталација И Отстранување, Без Алатки, Употреба Партал Да Ги Чисти.

Детални спецификации

Додатоци на производи