• Свеж
Сјајна Црна Предна Хауба Бубрезите Решетка Решетка Компатибилен со 1992-1996 BMW E36 М3 325i, Dual Slats

Сјајна Црна Предна Хауба Бубрезите Решетка Решетка Компатибилен со 1992-1996 BMW E36 М3 325i, Dual Slats

Rating 
DEN 516.00

Од стока
Во магацинот

Пакетот вклучува : 1 Сет на Решетката (2 компјутери,лево и право.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Пакет вклучува : 1 сет на Решетката (2 компјутери, лево и право) Големина : Должина:9 3/4" (24.7 cm) / Ширина:6" (15,3 см) / Дебелина:1 1/2"(4cm) Боја : Сјајни Црни Референтен Дел Број : 51138122237 / 51138122238 Материјал : ABS Тежина : 540g Карактеристики : Сјајни црни дизајн бубрезите решетка со двојна slats стил носи еден модерен изглед на вашиот автомобил Надградба на вашето возило надворешен стил на единствен ЛУКСУЗЕН изглед Скари се направени од високо-квалитетна ABS и исклучително лесен Резервни Решетката е совршена замена за акции ОЕМ Директна замена.Сјајни црни дизајн бубрезите решетка со двојна slats стил носи еден модерен изглед на вашиот автомобил. * LH=ВОЗАЧОТ СТРАНА (ВО НАС) * RH=ПАТНИКОТ СТРАНА (ВО НАС).

Детални спецификации

Додатоци на производи